تولید مخزن بهداشتی ۱۱۰۰ لیتری با دستگاه تزریق پلاستیک BU4000-V بورچ

دستگاه تزریق پلاستیک بورچ مدل BU4000-V دارای ۴۰۰۰ تن نیروی قفل گیره و مکانیزم دو صفحه ای در ساختار واحد گیره می باشد. از جمله امتیازات دستگاه های تزریق دو صفحه ای افزایش قابل توجه در مشخصه کورس گیره (اصطلاحا بازشو) آن ها می باشد که این مشخصه این نوع ماشین ها را انتخابی مناسب برای قطعات پلاستیکی با عمق زیاد می کند. این ماشین همچنین مجهز به مجموعه بارگیری الکتریکی سروو به منظور عملیات سریعتر و دقیقتر موادگیری (شارژ) می باشد. سیکل تولید این محصول ۲۹ کیلوگرمی در این خط تولید فقط ۲۱۰ ثانیه است. در صنعت تزریق پلاستیک ماشین های با مجموعه بارگیری سروو اصطلاحا تحت عنوان ماشین های هیبرید (Hybrid) شناخته می شوند. این نوع دستگاه ها علاوه بر مزایای ذکر شده، مصرف انرژی الکتریکی کمتری نیز دارند.


تولید سطل ۲۰ لیتری به روش IML با دستگاه تزریق پلاستیک BU600-V

در این ویدئو سطل ۲۰ لیتری رنگ به روش برچسب گذاری داخل قالب (IML) با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BU600-V تولید می شود. در این خط تولید از ربات IML ورود از پهلو به کار گرفته شده تا سرعت سیکل تولید به حداقل برسد. همانطور که در ویدئو شاهد آن هستیم، سیکل تولید ۲۶.۷ ثانیه می باشد. .


تولید قطعه ماشین لباسشویی با دستگاه تزریق پلاستیک BU1350-V بورچ

در این ویدئو شاهد تولید محفظه داخلی ماشین لباسشویی با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BU1350-V هستیم. ماشین های سری BU بورچ دستگاه های تزریق پلاستیک کاملا شناخته شده در صنایع مختلف در سراسر جهان از جمله صنعت لوازم خانگی می باشند. این سری ماشین ها به دلیل ساختار دو صفحه ای در واحد گیره بسیار مناسب برای تولید قطعات پلاستیکی با عمق زیاد هستند.


تولید لیوان پلاستیکی با دستگاه تزریق پلاستیک بورچ سری BS

در این ویدئو قالب ۴ حفره لیوان پلاستیکی روی ماشین تزریق پلاستیک بورچ سری BS نصب شده. ضخامت جداره لیوان کمتر از ۱ میلی متر می باشد که برای پر کردن حفره های قالب، ماشین تزریق باید از سرعت و فشار تزریق بالایی برخوردار باشد. نکته قابل توجه سرعت سیکل تولید۸.۹ ثانیه ای است.


تولید چراغ عقب خودرو با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BM1000-MT

ماشین های تزریق پلاستیک بورچ سری BM ماشین های با قابلیت تزریق ۲ تا ۴ نوع پلیمر مختلف در یک سیکل تولید می باشند. این خط تولید چراغ عقب خودرو شامل ماشین تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن بورچ مدل BM1000-MT که قابلیت تزریق سه نوع پلیمر را به صورت همزمان دارد می باشد. در این خط تولید از صفحه گردان (rotary platen) در بخش گیره بکار گرفته شده.


تولید پریفرم PET با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BT320-III

ماشین های تزریق پلاستیک بورچ سری BT با بکارگیری از پمپ های دبی متغیر Yuken ساخت ژاپن قابلیت مدیریت مصرف انرژی الکتریکی را دارند و گزینه ای اقتصادی و مناسب برای تولید قطعات پلاستیکی ضخیم می باشند. در این ویديو قالب ۱۶ کویته پریفرم روی ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BT320-III نصب شده.


ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل Bi200 در نمایشگاه ترکیه

رونمایی از سری جدید ماشین های تزریق پلاستیک بورچ سری Bi در نمایشگاه تخصصی پلاستیک ترکیه. تولید لیوان پلاستیکی با قالب ۴ حفره و دستگاه مدل Bi200 بورچ و خروج قطعات تولیدی از ماشین تزریق پلاستیک به صورت اتوماتیک به واسطه دست ربات و چیدمان روی نوار نقاله.


امتیازات ماشین های تزریق پلاستیک بورچ سری BU

سری BU ماشین های تزریق پلاستیک بورچ طرحی موفق برای تولید قطعات پلاستیکی بزرگ، حجیم و عمیق به روش تزریق پلاستیک است. این سری از دستگاه ها با بکارگیری از واحد گیره با مکانیزم دو صفحه ای مزایای زیادی را برای تولید کنندگان دارند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: - افزایش قابل توجه در مشخصه کورس گیره + ضخامت قالب - افزایش عمر قالب - کاهش سطح مورد نیاز برای استقرار دستگاه - کورس پران نامحدود - دسترسی آسان برای تعمیرات و نگهداری تجهیزات گیره


بخشی از سالن تولید یکی از کارخانجات پلاستیک لوازم خانگی Midea در چین

شرکت تولیدی لوازم خانگی Midea یکی از تولید کنندگان برتر لوازم خانگی در چین و جهان به شمار می رود. این شرکت طی سال ها همکاری با شرکت بورچ در بخش تامین نیازهای خود به ماشین های تزریق پلاستیک اکنون بالغ بر ۱۰۰۰ دستگاه ماشین تزریق پلاستیک نصب شده بورچ را در کارخانجات خود مشغول به کار دارد. اغلب ماشین های نصب شده در این کارخانه شامل سری های Bi (برای ماشین های تا ۵۰۰ تن) و BU (برای ماشین های بالای ۵۰۰ تن) می باشد.


تولید سطل پلاستیکی ۲۴۰ لیتری با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BU2200-V

در این ویدئو شاهد تولید سطل ۲۴۰ لیتری با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BU2200-V هستیم. این دستگاه با ۲۲۰۰ تن نیروی قفل گیره دارای مکانیزم دو صفحه ای در واحد گیره می باشد. ماشین های تزریق دو صفحه با داشتن کورس گیره بالا گزینه ای مناسب برای تولید قطعات پلاستیکی با عمق زیاد هستند. همچنین این دستگاه مجهز به مجموعه بارگیری الکتریکی سروو می باشد و عملیات مواد گیری (شارژ) با سرعت و دقت بالایی انجام می پذیرد.


تولید پالت پلاستیکی ۱۸ کیلوگرمی با ماشین تزریق پلاستیک بورچ مدل BU2800-V

این خط تولید پالت پلاستیکی شامل ماشین تزریق پلاستیک ۲۸۰۰ تن بورچ مدل BU2800-V با مکانیزم گیره دو صفحه ای می باشد. بخش بارگیری این ماشین تزریق مجهز به مجموعه سروو است که به واسطه آن بسیاری از عملیات دیگر شامل گیره باز، حرکات سمبه، پران، و گیره بسته به صورت هم زمان با عملیات مواد گیری (شارژ) صورت می گرد. سیکل تولید این خط کمتر از ۱۲۰ ثانیه است.